We aanroepen de grote moeder, moeder der moeders.
Het schilderij wat jij geschilderd hebt bevat de gouden energie van Mij, de grote kosmische “oermoeder”.Het vorige schilderij (titel: De Grootmoeders spreken) bevatte de “onderwereld” (niet negatief!) van de aarde, het binnenste als het ware, het wezen. Dit schilderij bevat de kosmische verbindende energie die Mijn wezen verbindt met het wezen van mijn grote zuster moeder aarde. Dit gegeven is zeer belangrijk, daar de”verbroken” en verbrokkelde energie (door te veel aan yang) hersteld dient te worden. Alles helpt hierin, vooral dit mooie kunstwerk wat je hebt gecreëerd, doet hierin zijn-haar werk. Zoals het werk ons zelf vertelt (via de grootmoeders natuurlijk!) zijn de stralen erin, symbool van de “terug verbintenis”. De foetus die zich links in het schilderij bevindt heeft vele betekenissen.
1) Het ontstaan van de mensheid.
2) Het hernieuwen van de codes in de mens.
3) Het symbolisch hergeboren worden van Moeder Aarde als heilig wezen (wat ze reeds was uiteraard).
4) Het “herinneren” van de mens.
5) Het NIEUWE der aarde in verbondenheid met de hemel.
De turkooisblauwe lingham is symbool van mijn liefdesenergie, die alles zal heel maken in de grootste liefde ooit. Het werkt helend en beminnend vanuit de sterkste Yin energie ooit gevoeld. Deze is nu zeer hard nodig om alles te overspoelen met en in deze liefdevolle vrouwelijke energieën. De gouden kelk is symbool voor mijn opofferende gezindheid, dewelke ik reeds eonen en eonen ervaar. NU is het de tijd om deze lijdende vrouwelijke “ongelijkheid” op te heffen, en onze en zeker jullie plaats rechtmatig weer in te nemen. Laat je overspoelen door Mijn gouden-blauwe energie,want de genezende kracht ervan zal nog velen doen verwonderen.
Geef jullie over aan Mijn moederlijk hart en zegen en ik ga met jullie op al jullie Yin wegen.
De Grote moeder.
Nota van de kunstenares:
In het schilderij zijn Moeder Maria en kind verwerkt, als ook Maria onbevlekte ontvangenis, de Grote kosmische Moeder, de Grootmoedersjamaan, en de Grootmoeders. Kan je daar iets over zeggen?
Grote Moeder:
Moeder Maria en kind zijn verwerkt hierin om jullie duidelijk te maken van de noodzaak om verbinding te leggen met haar via gebed, vragen, channelings, en andere. Daar dit kind hier niet Jezus symboliseert maar jullie! Jullie zijn haar kind op haar schoot en ze is zeer bezorgd om jullie. Dus lieve kinderen vraag haar en tevens met haar, haar krachtige yin energie om jullie te helpen op velerlei gebied. DOEN ! Maria Onbevlekte Ontvangenis zegt jullie hier hoe zuiver en *onbevoordeeld ze wel is. Haar lieftallige onschuld en haar zuiver pure wezen is zo een grote liefde, dewelke ze openstelt om uit te putten, als in een onuitputtelijke bron. Deze Onbevlekte Ontvangenis geeft haar onbevangen energieën aan jullie door in kracht en alwetendheid. De Grote kosmische moeder is er voor jullie als bindende factor in alle yin energieën en in zelfstandigheid van “opereren”. Grootmoeder sjamaan zal haar zingende en helende krachten over jullie uitstorten en jullie beschermen, alsook de Grootmoeders.
Channeling R. Pulmans
Schilderij Magdalena L. Pulmans
*Onbevooroor’deeld, : zonder vooroordelen, niet voor of tegen iem. of iets ingenomen: niemand is geheel onbevoordeeld; onbevooroordeeld te werk gaan, geheel onpartijdig;-zelfst.:een onbevoordeelde merkt soms beter op.(v. Schendel).